Najwyższej jakości produkt, niezwykła przyjemność i poprawa Twojej kondycji seksualnej w jednym! Już teraz zaopatrz się w OVO L1!

Kulki gejszy OVO L1

Szukasz gadżetu, który pozwoli Ci czerpać jeszcze większą przyjemność z seksu? Chcesz zaopatrzyć się w zabawkę najwyższej jakości, która nie tylko zapewni Ci niesamowite doznania, ale poprawi Twoją kondycję? Rozwiązanie jest jeszcze bliżej, niż myślisz! Nie przechodź obojętnie obok ekskluzywnych kulek gejszy – OVO L1!

Czym są i czemu służą kulki gejszy?

OVO L1 to dwie kulki, połączone ze sobą cienką żyłką. Ich zadaniem jest nie tylko przyniesienie przyjemności, ponieważ główną ich zaletą jest możliwość ćwiczenia mięśni Kegla. Trening ten pomaga między innymi w przypadku nietrzymania moczu. Kulki gejszy pozwalają podtrzymywać pęcherz w odpowiedniej pozycji, dzięki czemu za sprawą regularnych ćwiczeń można zapomnieć o owym problemie zupełnie.

Co więcej, kulki waginalne zwiększą także doznania podczas seksu, ponieważ trening sprawia, że pochwa może mocniej się zaciskać. OVO L1 to dobre rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które nie odczuwają już satysfakcji ze zbliżeń intymnych, jednak nie mają ochoty sprawy tak zostawiać.

Nie można zapominać również o tym, że stosowanie kulek gejszy OVO przez młodsze kobiety sprawi, że poród w przyszłości może okazać się łatwiejszy i szybszy, natomiast pochwa szybciej powróci do wcześniejszego stanu. Trzeba wiedzieć, że regularny trening przynosi najlepsze efekty, dlatego warto zatroszczyć się o sumienność podczas stosowania OVO L1.

Kulki gejszy OVO L1 to najwyższej jakości produkt, dzięki któremu w najprzyjemniejszy ze sposobów poprawisz kondycję swoich mięśni Kegla. Warto wiedzieć, że producent w zestawie zawarł 4 ciężarki.

Pierwsza, cięższa para to zwyczajne, nieruchome odważniki, które pochwa będzie musiała utrzymać.

Jednakże w lżejszej parze kulki posiadają w środku inne, mniejsze i ruchome ciężarki. Dzięki temu z każdym ruchem kobiety kulki poruszają się, przynosząc użytkowniczce niezwykłą przyjemność, ale też odpowiednio stymulując mięśnie Kegla. Podczas ruchu trening jest najbardziej efektywny, gdyż zmusza mięśnie dna miednicy do większej pracy.

Sprawdź opinie o kulkach gejszy OVO L1

Jednakże w lżejszej parze kulki posiadają w środku inne, mniejsze i ruchome ciężarki. Dzięki temu z każdym ruchem kobiety kulki poruszają się, przynosząc użytkowniczce niezwykłą przyjemność, ale też odpowiednio stymulując mięśnie Kegla. Podczas ruchu trening jest najbardziej efektywny, gdyż zmusza mięśnie dna miednicy do większej pracy.

Kulki gejszy OVO L1 wykonano z najwyższej jakości silikonu medycznego bez dodatku ftalanów, dzięki czemu jest to produkt bezpieczny dla skóry. Elastyczność tego materiału pozwala na prostą i szybką wymianę odważników na inne. Wyjmowanie kulek gejszy OVO z pochwy ułatwi długi sznureczek – wszystko po to, by trening był łatwy i przyjemny. Całkowita długość (ze sznureczkiem) wynosi 19,5 cm.

Nie można również zapominać o tym, że kulki gejszy OVO L1 są wykonane estetycznie. Silikon jest w kolorze białym, natomiast jedna para kulek jest fioletowa, a druga – srebrna. Produkt jest wodoodporny, dlatego świetnie sprawdzi się podczas kąpieli.

Do zakupu zachęciły mnie pozytywne opinie innych użytkowniczek. Zawsze lubiłam eksperymentować z różnymi gadżetami i nie rozczarowałam się! Mało tego, moje noce z partnerem są jeszcze bardziej ekscytujące. Polecam też włożyć sobie OVO L1 na czas sprzątania czy innych domowych czynności – teraz jest to przyjemne!

Kasia 25 lat

Nie spodziewałam się, że korzystanie z OVO L1 będzie aż tak przyjemne. Pomysł z wibrującymi kulkami jest genialny! To zawstydzające, ale wcześniej miałam delikatne problemy z nietrzymaniem moczu. Jednak teraz problemy zniknęły, a przy okazji mój seks z mężem jest jeszcze bardziej przyjemny. Uważam, że każda kobieta powinna mieć swoje kulki gejszy!

Monika 37 lat

Na początku myślałam, że  Kulki gejszy używam od dłuższego czasu. Na samym początku nie odczuwałam tych genialnych skutków, które można znaleźć w internecie. Ale zmieniło się to po kilku miesiącach. Moja pochwa faktycznie może teraz mocniej się zaciskać, co pokochał mój partner i ja! Mało tego, używanie kulek gejszy podczas spacerów pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym!

Zuza 30 lat